27. 04. 2018

KONFERENCIA SAP FORUM SLOVENSKO 2018

Aj tento rok sme Hlavným partnerom najväčšej konferencie SAP v roku, SAP FORUM 2018, ktorá sa bude konať v dňoch 24. – 25. máj 2018 v priestoroch X-BIONIC® SPHERE v Šamoríne. V spolupráci so spoločnosťou Zebra opäť zabezpečujeme za pomoci našej aplikácie registráciu účastníkov podujatia.

Tohtoročnou hlavnou témou konferencie bude inteligentný podnik - prečo sú inovácie dôležité, čo môžu priniesť biznisu, ako správne využiť existujúce príležitosti a výzvy, ktoré digitálna doba prináša. Počas inšpiratívnej atmosféry bude dostatok priestoru na networking. Tohtoročnou hlavnou témou konferencie bude inteligentný podnik - prečo sú inovácie dôležité, čo môžu priniesť biznisu, ako správne využiť existujúce príležitosti a výzvy, ktoré digitálna doba prináša. Počas inšpiratívnej atmosféry bude dostatok priestoru na networking.

Okrem tradičnej tomboly a sprievodných podujatí nebude chýbať ani večerný program - veľkolepá párty so skvelými Mariánom Čekovským a Michalom Hudákom, opäť prídu aj hostia spoza veľkej mláky a všetkých budú sprevádzať slovenskí hudobníci extra triedy – Martin Valihora BAND!

Bližšie informácie o programe nájdete na webovej stránke konferencie, kde sa v prípade záujmu o účasť môžete registrovať.

Tešíme sa na stretnutie s Vami pri stánku ORIWIN!